Neler Yapıyoruz?

Mimari Görselleştirme

mimari
Hızla büyüyen ve gelişen mimari sektörü artık yenilik ve farklılıkları ön plana çıkarıyor. Rakiplerin önüne geçmek için projelerin en iyi şekilde anlatılması ve tanıtılması bu rekabet ortamında artık büyük bir ihtiyaç.
Projelerinizin tasarımı, tanıtımı ve sunumu için 3 boyutlu görseller ve 3 boyutlu animasyonlar en akılda kalıcı ve etkileyici çözümler. Gerçekçi ve estetik 3 boyutlu çalışmalarımız ile projenizi bir adım öne taşıyoruz. İhtiyaca göre farklı çözümler üreterek gerek 3 boyutlu animasyon, gerek 3 boyutlu görselleler veya sanal tur uygulamaları ile sizlere en iyi hizmeti veriyoruz.

Endüstriyel Görselleştirme

endustriyel-logo
Endüstriyel ürünler akla gelebilecek her sektör için ve her tür kullanıcı için üretilmektedir. Her ürünün üretimden satışına kadar geçen süreçte tasarımı, sunumu ve reklamı için 3 boyutlu görselleştirme büyük önem taşır.
3 boyutlu endüstriyel görselleştirme ve animasyon ile ürünlerinizi en iyi ve gerçekçi şekilde sunarak projelerinize prestij kazandırıyor ve aynı zamanda üretimden satışına kadar her alanda zamandan ve bütçeden tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Animasyon

animasyon-logo
Film, belgesel, reklam, tanıtım filmi, kurulum ve montaj anlatımı, tıbbi anlatım ve hatta adli sunumlarda 3 boyutlu animasyon çok sıklıkla kullanılmaktadır.
Animasyon, reklam ve filmlerin vazgeçilmez bir parçasıdır. Teknik olarak mümkün olmayan veya çok pahalı olan kamera hareketleri, dekorlar ve efektlerin oluşturulmasında animasyon tekniklerinden yararlanılır.
Kurulum, montaj ve sunumlar için kamera çekiminden daha çok animasyon tercih edilmektedir. Bu şekilde hem daha anlaşılır hem de görsel olarak daha kaliteli bir sunum yapılır. Artık, animasyon maliyet ve süre olarak çoğu zaman gerçek çekimden daha uygun ve kaliteli olmaktadır.
C5 Tasarım’ın deneyimli ekibi, ihtiyaç duyduğunuz tüm animasyonları gerçekçi ve estetik olarak hazırlayarak sunumlarınızda sizin en büyük destekçiniz olacaktır.

Sanal Gerçeklik (VR)

vr
Dünyada hızla yayılan Sanal Gerçeklik (VR) teknolojisi her alanda kendini göstermeye devam ediyor. C5 Tasarım ekibi olarak sizlerinde sunum ve projelerinizde bu teknolojiden faydalanmanıza olanak sağlıyoruz. Ürün tanıtımı, mimari sunumlar, bilgilendirme, güvenlik tatbikatları ve daha bir çok alanda çalışmalarımızı sanal gerçekçilik ortamına aktarıyoruz.
Hem müşterilerinize hem sizlere yetkin ekibimizle birlikte en yeni ve farklı deneyimleri sunuyoruz.

Çekim Destekli Animasyon

before-2after-2
En gelişmiş teklonojileri kullanarak projenizin yer alacağı alanı drone yardımı ile çekiyor ve projenizi gerçek lokasyonu üzerinde gösteriyoruz. Helikopterlerin alçalmasının ve yaklaşmasının mümkün olmadığı alanlarda rahatlıkla çekim yapabiliyoruz. Havadan ve yerden çekimleri kullanarak yapmış olduğumuz animasyonları gerçekçilikte ve kalitede en üst seviyeye taşıyoruz.